Transport, usługi transportowe, przewóz, przeprowadzki - Dąbrowa Górnicza, Zagłębie, Śląsk, Polska - O nas - DGTrans.pl

Transport DGTrans.pl narodził się w naszych głowach, z ogromnej przyjemności, jaką czerpaliśmy z jazdy za kółkiem. Z początku był tylko ideą, potem potencjalnym planem, w końcu głównym celem, aż kiedy dzięki wspólnej pracy naszego zespołu stał się rzeczywistością.

To niewielkie, ale dla nas bardzo znaczące dokonanie zainspirowało nas do poszukiwania indywidualnej ścieżki działalności – w ramach kompleksowych, szerokich, różnorodnych, ale także wyróżniających się i niecodziennych usług transportowych – ścieżki, która dziś dzięki Wam jest już solidną drogą i pozwala nam nie tylko realizować się i spełniać zawodowo, ale także łączyć pasję i zwyczajną radość z tego, że możemy zaspokajać potrzeby tak wielu z Was.
I niech mówią, że wszystkie drogi prowadzą do wiecznego Rzymu, ale my czerpiemy największą frajdę z tego, że drogi tak Wielu z Was coraz częściej prowadzą do naszego pozytywnie zakręconego DGTrans.pl.

Nasi klienci to dla nas największy dowód zadowolenia z usług i zaufania do tego, co robimy – za co w tym miejscu składamy wielkie dzięki i jednocześnie przypominamy, że niezmiennie czekamy na więcej. Jesteśmy gotowi na Wasze kolejne wyzwania transportowe – zaskakujcie nas.

Postaramy się sprostać nawet tym najbardziej wymagającym, o których inni mówią – niemożliwe. Bo przecież niemożliwe wydaje się coś tylko do momentu, kiedy ktoś to w końcu zrobi. A my uwielbiamy przesuwać horyzont wciąż dalej i na razie nie zamierzamy się zatrzymywać, podobnie jak nasze auta, które nieustannie dla Was pędzą w różne zakątki naszego kraju i nie tylko.

Tym samym o każdej porze dnia zapraszamy Was niezmiennie do ciekawej współpracy, podczas której wspólnie przełamiemy transportowe konwenanse, stereotypy i to, co czasami bywa niemożliwe…;)

Załoga DGTrans.pl - Usługi transportowe

Galeria

Aditio Sp. z o.o.Auto PartsCarbot Sp. z o.o.Houghton International Inc.INGSMarta Gierlińska - Coach i TrenerRemarTT CarsZRUS Sp. z o.o.

Akceptujesz Cookies?

przeczytaj więcej >